ražba

Vyrábíme mince, medaile a další výrobky ražbou za studena do běžných i drahých kovů.  Naše výroba mincí vychází z 30ti leté zkušenosti s výrobou nábytkového kování “Antik”, při použití tradičních postupů výroby ražbou.

Razíme nejen na zakázku, ale i univerzální mince pro různé příležitosti jako jsou svatby, narozeniny, křty a nebo sportovní a jiná ocenění. 

Nabízíme expresní ražbu do 3 dnů od schválení grafického návrhu. Dle odběrů možnost smluvních cen. Poskytujeme slevy. Preferujeme individuální přístup.

 

Varianty výrobků při jednostranné i oboustranné ražbě:

Pokud jsou vyrobeny raznice, lze dále ražbou vyrobit další atraktivní předměty vhodné k doplnění kolekce s vašim motivem.

Medaile ( mince )

Medaile vyrábíme z běžných i drahých kovů v mnoha velikostech a v různých povrchových úpravách.

Odznak

Jednostranná ražba. Z rubu přiletován dostatečně dlouhý pin pro uchyceni do všech druhů materiálů a textilu. Vhodný pro turistická místa jako doplněk prodeje pamětní medaile s využitím existujícího razníku.

Přívěšek, klíčenka

Jednostranná nebo oboustranná ražba s otvorem nebo prolisem pro přívěšek. Vhodný pro turistická místa jako doplněk prodeje pamětní medaile s využitím existujícího razníku.

Klíčenka s žetony do nákupních košíků

Klíčenka je opatřena magnetem, který brání ztrátě žetonu. Je však lehce odnimatelný k okamžitému použitý.  

sportovní medaile

Medaile vyrábíme z běžných i drahých kovů v mnoha velikostech a v různých povrchových úpravách. Sportovní medaile lze doplnit stuhou z velké škály barevnosti dle nabídky. Další možností je stuhu potisknout vlastním motivem.

štítek na hůl

Štítek na hůl – jedno stranná ražba do tenkého plechu s otvory a prohnutí. Oblíbený suvenýr pro turisty,trampy i běžné návštěvníky . Vhodný pro turistická místa jako doplněk prodeje pamětní medaile s využitím existujícího razníku.

metál

Metál – Medaile včetně primku a uchycení – jedno stranná nebo oboustranná ražba s prolisem. Doplněno o textilní primek a spínací špendlík. Vhodné pro ocenění, medaile, repliky.

medailon

Medailon

en_GB